У місті Хмельницький успішно пройшов семінар «Кібервійна. Інструменти інформаційної безпеки. Хмарні технології».

By March 12, 2018Uncategorized

6 березня компанії Silvery та Системи для бізнесу, за підтримки компаній Microsoft та MUK, провели у місті Хмельницький семінар «Кібервійна. Інструменти інформаційної безпеки. Хмарні технології».

Головна мета семінару – ознайомити учасників з сучасними кібер-загрозами та тим, як захистити діяльність компанії від кіберзлочинів за допомогою провідних рішень та технологій у сфері інформаційної безпеки. Зокрема, використовуючи хмарні інструменти роботи.

Спікерами семінару виступили досвідчені ІТ-фахівці:

• від компанії Silvery – сертифіковані спеціалісти з Microsoft та рішень з інформаційної безпеки Євген Гончаров, Ольга Волошина та Ольга Колебанова – доповіли про найпоширеніші кіберзагрози в Україні, зробили огляд та порівняння рішень з антивірусного захисту, резервного копіювання, багатофакторної аутентифікації, засобів виявлення спрямованих атак і 0-day загроз; продемонстрували роботу сучасного мобільного офісу та рішення щодо захисту від несанкціонованого доступу до інформації;

• від компанії Систем для бізнесу – директор Сергій Третько – розказав про зручність роботи та економічну доцільність використання корпоративної облікової системи у «хмарі»;

• від Microsoft – Юрій Кілочицький, керівник відділу по роботі з середнім та малим бізнесом Microsoft- докладно розповів про сервіси Office 365 та Microsoft 365. А також зазначив актуальність забезпечення норм General Data Protection Regulations

• від MUK – Олексій Маркуц, експерт з хмарних сервісів Microsoft – розповів про переваги та безпечність «хмарних» сервісів Microsoft та сценарії їх використання в організаціях різного масштабу.

Також на семінарі виступили з докладом фахівці Департаменту кіберполіції Національної поліції України в Хмельницькій області. Вони розповіли про свою діяльність та звернули увагу на зростання останнім часом в Україні кількості «фішинг» атак та збитків від них.

Захід викликав великий інтерес серед місцевих компаній та зібрав більш ніж 80 учасників з Хмельницького та області. Серед відвідувачів семінару були ІТ специалісти, системні адміністратори, спеціалісти з інформаційної безпеки, керівники компаній та власники бізнесу, які представили компанії різного напрямку діяльності – державний сектор, аграрні підприємства, роздрібна, оптова торгівля та інші.

Серед учасників було багато різноманітних та цікавих питань до спікерів, що підтверджує важливість активного обговорення теми забезпечення захисту даних від кібер-атак.
Наприкінці семінару відбувся розіграш призів.

Якщо Ви не мали змоги відвідати семінар та Вас цікавлять теми, що були на ньому представлені, напишіть нам на адресу info@silvery.ua, наші фахівці зв’яжуться з Вами.
У 2018 році компанія Silvery планує проведення серії семінарів у інших містах України, а також вебінари. Заходи будуть присвячені найактуальнішим ІТ рішенням та технологіям. Найближчий вебінар відбудеться 22 березня, його тема« Інтеграція бізнес-процесів за допомогою Azure Logic Apps & Microsoft Flow».

Для участі слідкуйте за нашими анонсами! Будемо раді бачити Вас на наших заходах!

Leave a Reply