Фахівець компанії Silvery отримав статус Fortinet NSE 4 Network Security Professional

Головний актив і гордість нашої компанії – це висококваліфіковані фахівці, які підтверджують свою компетенцію на практиці.
З радістю вітаємо нашу колегу Анну Папірну з успішною технічною сертифікацією і здачею іспиту Fortinet у напрямку NSE 4 Network Security Professional.

Даний статус підтверджує знання і практичні навички в конфігурації, інсталяції та моніторингу роботи пристроїв Fortigate.


Сертифікація фахівця за напрямком NSE 4 Network Security Professional була виконана в рамках програми досягнення компанією Silvery нового більш високого рівня партнерства з Fortinet – статусу Silver Partner, присвоєння якого ми очікуємо найближчим часом з урахуванням успішної реалізації інших пунктів партнерської програми вендора.
Fortinet – це один з постійних лідерів серед виробників рішень для забезпечення мережевої безпеки, напрямку який завжди буде актуальним для наших замовників. Тому ми робимо ставку на розвиток технічної експертизи по Fortinet.

Завдяки отриманню нових сертифікацій та розвитку партнерства з Fortinet, ми в першу чергу прагнемо до поліпшення якості послуг, що надаються за рішеннями даного вендора для наших клієнтів.

У наших найближчих планах здача інших іспитів і розширення компетенцій та практичного застосування технологій лідерів світового ІТ-ринку.

 

Leave a Reply