Компанія Silvery – інноваційний партнер міжнародної конференції FoodMaster&PrivateLabel-2019

Компанія Silvery взяла участь у 10-й Міжнародній практичній конференції FoodMaster&PrivateLabel-2019 для торгової сфери та рітейлу.
Конференція об’єднала на одному майданчику понад 350 топ-менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників із 6 країн. Компанія Silvery спільно з компаніями Microsoft та MUK виступила інноваційним партнером конференції.

Директор компанії Silvery, Євген Гончаров, виступ із доповіддю: “Microsoft Azure – ефективний інструмент прогнозування і оптимізації управління ланцюгом поставок”. В рамках виступу, було представлене рішення компанії Silvery на базі хмарних сервісів Microsoft для управління поставками товарів, глибинної аналітики та прогнозування продажів. Також, компанія Silvery запропонувала свої послуги у побудові систем взаємодії з клієнтами (Customer Relationship Management – CRM).

Найактивніших учасників конференції чекав приємний подарунок від компанії Silvery – 10 годин безкоштовної технічної підтримки рішень Microsoft сертифікованими інженерами компанії Silvery.

Дякуємо всім учасникам, партнерам і організатору TradeMasterGroup за можливість розвитку співпраці з комапаніями-рітейлами!

Leave a Reply