Компанія Silvery отримала компетенцію Microsoft Silver Cloud Platform

Ринок хмарних технологій в Україні виріс на третину протягом 2017 року. Дві третини українських компаній використовують хмарні сервіси. Беззаперечний фаворит серед них – Microsoft Azure.

Ми раді повідомити, що компанія Silvery виконала всі необхідні вимоги (успішна здача фахівцями екзаменів, вискокий рівень об‘ємів продажів Azure, отримання позитивних відгуків від замовників) та одержала рівень Silver в компетенції Microsoft Cloud Platform. Ця компетенція є підтвердженням досвіду в розгортанні корпоративної ІТ-Інфраструктури в хмарі Microsoft Azure.

Silver компетенція Microsoft Cloud Platform вже третя у активі компанії. Крім неї, компанія також володіє іншими компетенціями Microsoft Silver – Datacenter та Small and Midmarket Cloud Solutions. Здобуття цих компетенцій є підтвердженням того, що Microsoft та замовники довіряють нам важливі, складні проекти як в хмарі, так і у власній ІТ-Інфраструктурі.

Останнім часом також є зростання інтересу замовників до проведення тренінгів для адміністраторів та бізнес-користувачів по роботі з офісними додатками з метою підвищення їх продуктивності. Тому окрім технічних компетенцій, фахівці Silvery мають сертифікати тренерів Microsoft Certified Trainer, які підтверджують високий рівень у наданні консультацій, проведенні спеціальних тренінгів, семінарів та інших заходів для ІТ персоналу та бізнес-користувачів замовників.

Leave a Reply