Семінар Silvery у Одесі – Бізнес-виклики: рішення для підвищення надійності та захищеності ІТ-інфраструктури

14 березня в Одесі компанія Silvery провела черговий семінар для клиєнтів, що був присвячений хмарним технологіям та захисту даних – «Бізнес-виклики: рішення для підвищення надійності та захищеності ІТ-інфраструктури»
Програма семінару складалась із докладів та практичних демонстрацій рішень Microsoft щодо ключових аспектів захисту інформації в Office 365, кроків для резервування локальної інфраструктури на прикладі Microsoft Azure Backup та Site Recovery, спрощення процедури інтеграції додатків за допомогою Azure Logic Apps, захисту та безпечному доступу облікових записів в гібридних середовищах та моніторингу гібридної інфраструктури.
В рамках семінару були також розглянуті технології та рішення Fortinet Security Fabric, котрі забезпечують мережевий захист інформаційних систем та хмарних рішень.

Розглянуті питання викликали у клієнтів багато практичних запитань та додаткових тем обговорення.
Щиро вдячні клієнтам за відвідування семінару та нашим партнерам, компаніям Microsoft, Fortinet та Elcore Distribution UA, за підтримку події.
Навесні 2019 року компанією Silvery заплановано проведення ще двух семінарів – 9 квітня в Дніпрі та 16 травня в Харкові.

 

 

Leave a Reply