Silvery стала золотим партнером компанії Microfocus!

Silvery стала золотим партнером компанії Microfocus!

У жовтні 2019 року компанія Сілвері отримала статус Gold партнера компанії Microfocus.

Компанія Microfocus є відомою на весь світ британською компанією, що надає послуги з ІТ-консалтингу, а також надає широке портфоліо рішень із різностороннього забезпечення інформаційної безпеки на всіх рівнях – від ІТ-інфраструктури до окремих розроблюваних додатків.

Компанія Сілвері не тільки довела свою компетенцію у впровадженні та супроводі рішень Microfocus, отримавши необхідні сертифікації, а й отримала статус Portfolio Expert, що доводить високу компетенцію спеціалістів Сілвері у напрямку Security Operations.

Згідно отриманого статусу у напрямку Security Operations, компанія Сілвері спеціалізується у впровадженні, налаштуванні та супроводі наступних рішень Microfocus:

  • ArcSight Enterprise Security Manager (ESM) – найпотужніша система збора та аналітики логів (SIEM), представлена на ринку. ESM займає центральне місце в ІТ-системі організації, збираючи та аналізуючи події з різних систем та інструментів безпеки. Дане рішення виявляє загрози безпеки в режимі реального часу, даючи аналітикам можливість швидкого реагування, а також масштабується для відповідності зростаючим вимогам до безпеки.
  • ArcSight Security Open Data Platform (SODP) – оновлена платформа управління даними, що дозволяє збирати, структурувати та використовувати дані про події безпеки з небаченою ефективністю.
  • ArcSight Investigate – рішення для проактивного виявлення і знешкодження невідомих загроз, а також зменшення наслідків інцидентів, пов’язаних з порушеннями безпеки
  • ArcSight Logger – комплексне програмно-апаратне рішення для збору, ефективного зберігання, високопродуктивного пошуку інформації та підготовки звітності з використанням всіх корпоративних журналів аудиту, яке є надійним рішенням для управління журналами подій.
  • Interset UEBA – рішення з поведінкової аналітики користувачів та сутностей, яке підтримує інші рішення з безпеки для виявлення та побудови кореляцій особливо складних загроз.
  • Sentinel – багатофункціональне рішення, що спрощує впровадження, управління та щоденне використання SIEM. Sentinel миттєво адаптується до динамічного корпоративного середовища і пропонує справжній «інтелект в дії» для виявлення загроз безпеки і розстановки пріоритетів для швидкого реагування.
  • Change Guardian – рішення, що дозволяє оперативно виявляти дії привілейованих користувачів і реагувати на них.

Додатково до зазначених вище рішень, компанія Сілвері отримала технічну кваліфікацію за напрямком  Application Security.

Технічні спеціалісти Сілвері також спеціалізуються  на рішенні –  Micro Focus Fortify, яке знижує ризики для програмного забезпечення за рахунок виявлення вразливостей, які становлять найбільшу небезпеку для організації. Дане рішення визначає глибинні причини виникнення уразливості, встановлює взаємозв’язки між наслідками і визначає їхню значимість, а також дає розробникам можливість ознайомитися з кращими практичними прикладами безпечного написання коду.

Leave a Reply