Стратегія кібербезпеки: прогнози на 2021 рік

Компанія Silvery, як бронзовий партнер провідної ІТ-компанії TrendMicro, доводить ключові пріоритети кібербезпеки до уваги своїх клієнтів!

Віддалена робота стала нормою в 2020 році та створила нові ризики безпеки для бізнесу. Щоб впровадити правильну стратегію кібербезпеки, компанія Trend Micro випустила Прогнози з безпеки на 2021 рік («Turning the Tide. Trend Micro Security Predictions for 2021») та надала відповідні рекомендації.

Ключові пріоритети кібербезпеки, на які рекомендується звернути увагу:

  • Навчання. Користувачі повинні бути поінформовані про тактику та можливі вектори атаки. Організації повинні постійно покращувати знання про загрози, направлені на користувачів, та поширювати найкращі корпоративні практики на роботу вдома.
    Рекомендується встановити правила безпеки дистанційної роботи та не використовувати робочі пристрої в особистих цілях.
  • Управління доступом. Організації повинні створювати корпоративні політики інформаційної безпеки та плани реагування на інциденти, які б охоплювали увесь периметр їх діяльності.
    Рекомендується утриматися від концепції “повної довіри” до корпоративних активів або облікових записів користувачів незалежно від їх місцезнаходження.
  • Основні засоби безпеки та оновлення. Організації мають заохочувати користувачів регулярно оновлювати та встановлювати патчі для програм і систем.
  • Експертиза щодо виявлення загроз та безпеки. Рекомендується забезпечити комплексне цілодобове виявлення загроз та обробку інцидентів у хмарних середовищах, електронній пошті, кінцевих точках, мережах та серверах за допомогою спеціально виділених аналітиків безпеки.
    Необхідним є використання  передових рішень у галузі кібербезпеки та аналітики загроз для постійного отримання актуальної інформації про атаки та визначення пріоритетів для сповіщень, які генерують впроваджені рішення з безпеки.

Завантажити повну версію Прогнозів з безпеки на 2021 рік («Turning the Tide. Trend Micro Security Predictions for 2021») можна нижче:

Завантажити прогнози з кібербезпеки на 2021 рік

Leave a Reply