Silvery кращий партнер ESET 2018 року!

By | Без категорії | No Comments

4 жовтня на щорічній партнерській конференції ESET компанія Silvery отримала нагороду в категорії кращий партнер середнього рівня.

Нам дуже приємно вже другий рік поспіль отримувати таку нагороду від лідера ринку інформаційної безпеки.

Дякуємо ESET за високу оцінку наших досягнень і вітаємо колег, чия плідна і професійна робота привела до такого результату!

детальніше…

Новий партнерський статус Fortinet Silver Partner

By | Без категорії | No Comments

За результатами виконання всіх вимог партнерської програми Fortinet Silvery було присвоєно новий  статус – Fortinet Silver Partner.
Новий статус – є підтвердженням наполегливої роботи і високої кваліфікації нашої команди. А також він дозволяє надавати більш вигідні цінові умови нашим замовникам, та здійснювати ще більш якісне обслуговування перед і після продажів.

детальніше…

Переїзд в новий офіс

By | Без категорії | No Comments

Компанія Silvery розвивається, зміцнює компетенції та поповнює свій штат ІТ-професіоналами. За останній час до нашої команди приєдналися нові спеціалісти.
Тому ми змінили локацію і переїхали в більш просторий офіс.
При цьому, ми як і раніше, залишаємось в центрі Києва з зручним транспортним розташуванням.

Чекаємо у гості наших клієнтів та партнерів за новою адресою – Київ, вул. Пушкінська, б. 39, оф. 3

Silvery отримала статус Cisco Select

By | Без категорії | No Comments

Компанія Silvery разом з лідерами IT-ринку продовжує нарощувати та зміцнювати портфелі своїх партнерських компетенцій. Один з фокусів розвитку для нас – програмні та апаратні рішення для безпечної, відмовостійкої та високопродуктивної роботи мережевої інфраструктури. Тому ми прагнемо досягнути максимального рівня експертних знань та досвіду від партнерів – лідерів цього сегменту.

Завдяки наполегливій та успішній роботі наших фахівців 30 серпня 2018 року компанії Silvery був присвоєний партнерський статус Cisco рівня Select.

детальніше…

Фахівець компанії Silvery отримав статус Fortinet NSE 4 Network Security Professional

By | Без категорії | No Comments

Головний актив і гордість нашої компанії – це висококваліфіковані фахівці, які підтверджують свою компетенцію на практиці.
З радістю вітаємо нашу колегу Анну Папірну з успішною технічною сертифікацією і здачею іспиту Fortinet у напрямку NSE 4 Network Security Professional.

Даний статус підтверджує знання і практичні навички в конфігурації, інсталяції та моніторингу роботи пристроїв Fortigate.

детальніше…

Компанія Silvery отримала компетенцію Microsoft Silver Cloud Platform

By | Без категорії | No Comments

Ринок хмарних технологій в Україні виріс на третину протягом 2017 року. Дві третини українських компаній використовують хмарні сервіси. Беззаперечний фаворит серед них – Microsoft Azure.

Ми раді повідомити, що компанія Silvery виконала всі необхідні вимоги (успішна здача фахівцями екзаменів, вискокий рівень об‘ємів продажів Azure, отримання позитивних відгуків від замовників) та одержала рівень Silver в компетенції Microsoft Cloud Platform. Ця компетенція є підтвердженням досвіду в розгортанні корпоративної ІТ-Інфраструктури в хмарі Microsoft Azure.

детальніше…

Євген Гончаров, Enterprise Architect компанії Silvery, виступив спікером на Microsoft cloud workshop Azure Optimized Architecture for partners

By | Без категорії | No Comments

Євген Гончаров, Enterprise Architect компанії Silvery, завдяки своєї компетенції да досвіду у хмарних технологіях Microsoft, був запрошений у якості спікера у Microsoft cloud workshop.Azure Optimized Architecture for partners. Workshop відбувся 30 березня у офісі Microsoft Ukraine та зібрав більше ніж 10 учасників з різних компаній.

Євген представив наступні теми:
1. Building a resilient IaaS architecture – Побудова катастрофостійких архітектур в Azure.
2. Azure Optimized Architecture – Оптимізація інфраструктури в Azure.

детальніше…

Спеціаліст компанії Silvery успішно пройшов технічний тренінг Aruba Wireless Workshop

By | Без категорії | No Comments

Спеціаліст компанії Silvery Олександр Коваленко 16 березня 2018 року успішно пройшов навчання за програмою технічного тренінгу Aruba Wireless Workshop, що підтверджується відповідним сертифікатом. На тренінгу були освітлені бездротові технології Aruba.

детальніше…

Запрошуємо на вебінар «Інтеграція бізнес-процесів за допомогою Azure Logic Apps & Microsoft Flow»

By | Без категорії | No Comments

Запрошуємо Вас 29-го березня з 11:00 до 12:00 на вебінар від Microsoft Ukraine в партнерстві з компанією Silvery «Інтеграція бізнес-процесів за допомогою Azure Logic Apps & Microsoft Flow»

детальніше…