Silvery стала золотим партнером компанії Microfocus!

By | Без категорії | No Comments

Silvery стала золотим партнером компанії Microfocus!

У жовтні 2019 року компанія Сілвері отримала статус Gold партнера компанії Microfocus.

Компанія Microfocus є відомою на весь світ британською компанією, що надає послуги з ІТ-консалтингу, а також надає широке портфоліо рішень із різностороннього забезпечення інформаційної безпеки на всіх рівнях – від ІТ-інфраструктури до окремих розроблюваних додатків.

Компанія Сілвері не тільки довела свою компетенцію у впровадженні та супроводі рішень Microfocus, отримавши необхідні сертифікації, а й отримала статус Portfolio Expert, що доводить високу компетенцію спеціалістів Сілвері у напрямку Security Operations.

Згідно отриманого статусу у напрямку Security Operations, компанія Сілвері спеціалізується у впровадженні, налаштуванні та супроводі наступних рішень Microfocus:

детальніше…

Silvery стала офіційним реселлером рішень компанії Rapid7!

By | Без категорії | No Comments

Silvery стала офіційним реселлером рішень компанії Rapid7!

У жовтні 2019 року компанія Сілвері отримала статус офіційного реселлера рішень компанії Rapid7.

Компанія Rapid7 є виробником рішень для управління безпекою мережі і сумісністю політик безпеки, а також тестування системи захисту IТ-інфраструктури від проникнення потенційно небезпечних об’єктів. Інтегровані рішення компанії допомагають оптимізувати систему безпеки мережі, web-додатків і баз даних.

При розробці додатків Rapid7 використовує платформу, що дозволяє створювати і тестувати спеціальні програми, які використовують уразливі ділянки для атаки на IT-систему, з метою забезпечення інформаційної безпеки.

Згідно отриманого статусу, компанія Сілвері як офіційний реселлер має право проектувати, поставляти, вводити до експлуатації, надавати гарантію та технічну підтримку для наступних рішень Rapid7:

детальніше…

Міжнародна виставка EXPERT SECURITY

By | Без категорії | No Comments

Запрошуємо Вас відвідати стенд компанії SILVERY на МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ EXPERT SECURITY

На нашому стенді будуть представлені:

Рішення з відеоспостереження та відеоаналітиці (розпізнанням обличь, емоцій, об’єктів, поведінки, тепловізори та ін.)

Рішення з охорони периметру

Високошвидкісні відеокамери (від 100 тис. кадрів у секунду)

Захищені носії інформації (флеш-карти, з’ємні диски)

Захищені носії інформації (флеш-карти, з’ємні диски)

Інформація щодо комплексного кіберзахисту організації

У нас є 30 безкоштовних квитків, які ми хотіли б запропонувати Вам за принципом “First come, first serve”. Надається не більше двох квитків на одну компанію. Якщо вам цікаво відвідати цю виставку та наш стенд, відпишиться до 1 жовтня  на info@silvery.ua  із зазначенням ім’я та прізвища учасників.

Citrix Virtual Apps and Desktop: Комплексне рішення для безпечної доставки робочих столів та додатків

By | Без категорії | No Comments

Запрошуємо Вас взяти участь в спільному вебінарі компанії Silvery і Citrix:
Citrix Virtual Apps and Desktop: комплексне рішення для безпечної доставки робочих столів і додатків.

Дата і час проведення:

03 жовтня 2019 р. 11.00

Практично будь-який бізнес сьогодні проходить етап серйозної цифрової трансформації. Хвиля інновацій в інформаційній сфері і поява величезної кількості нових технологій кардинально змінюють те, як ми працюємо, а також наші очікування від самої організації роботи.
Використання розумного робочого простору дозволяє створити захищене середовище, де будь-який користувач може отримати всі необхідні бізнес-інструменти для комфортної, оперативної та ефективної роботи в будь-який час, в будь-якому місці, на будь-якому пристрої.

В рамках нашого вебінару ми розповімо про рішення Citrix Virtual Apps and Desktops – світового лідера із віртуалізації робочих столів і додатків.

Розглянемо можливі сценарії використання, огляд ключових можливостей рішення і особливості ліцензування. В рамках короткого демо продемонструємо простоту розгортання інфраструктури доставки додатків і робочих столів на базі Citrix VAD.

Будемо раді бачити Вас серед учасників вебінару!

Silvery оформила партнерство з Motorola Solutions

By | Без категорії | No Comments

Silvery стала партнером Motorola Solutions!

30 липня 2019 року компанія Сілвері отримала статус Зареєстрованого реселлера (Registered Reseller) рішень компанії Motorola Solutions та стала повноцінним учасником програми Motorola Solutions PartnerEmpower Channel Program (Ідентифікатор партнера: 2956860).

Компанія Motorola Solutions є світовим лідером у галузі телекомунікацій, передачі даних, мобільного зв’язку та радіоелектроніки.

Згідно до отриманого статусу, компанія Сілвері як офіційний реселлер має право проектувати, поставляти, вводити до експлуатації, надавати гарантію та технічну підтримку для наступних технологічних сегментів Motorola Solutions:

детальніше…

Запрошуємо на безкоштовний вебінар на тему побудови гіперконвергентної корпоративної інфраструктури!

By | Без категорії | No Comments

Компанія Silvery запрошує усіх зацікавлених прийняти участь у безкоштовному вебінарі

Nutanix + Lenovo: гіперконвергентна корпоративна інфраструктура. Реальний кейс впровадження

Дата:

27 червня 2019 року (четвер) 14:00 (GMT+03:00)
Тривалість: 1 година 30 хвилин

Відомості для реєстрації у системі WebEX:

Номер сесії: 847 138 856
Пароль: Nutanix

Спікери

Євген Гончаров

директор ТОВ «СІЛВЕРІ»

Олександр Іващенко

технічний спеціаліст Lenovo Data Center Group в
Україні, республіці Білорусь, Молдові, Вірменії, Грузії

Програма вебінару

Переваги гіперконвергентних програмно-апаратних комплексів на базі серверів Lenovo

Рішення для «Приватної або гібридної хмари підприємства»

Необмежені можливості використання під будь-які бізнес-завдання і організаційну структуру

Галузі використання в розрізі ІТ інфраструктури

Захист даних ІТ інфраструктури

Просте управління

Чекатимемо на Вашу участь у вебінарі!

Завершальний семінар Silvery у Харкові!

By | Без категорії | No Comments

16 травня 2019 року компанія Silvery провела завершальний семінар у Харкові із циклу семінарів: “Бізнес-виклики: рішення для підвищення надійності та захищеності ІТ інфраструктури”, які були присвячені хмарним сервісам Microsoft та рішенням мережевої безпеки Fortinet.

Ми дуже вдячні нашим замовникам за участь у події та раді, що змогли надати корисну інформацію щодо хмарних рішень Microsoft та рішень із забезпечення мережевої безпеки Fortinet з практичною демонстрацією їх роботи. Насамкінець, відбулося вручення подарунків активним учасникам.

Дякуємо нашим партнерам, компанії Microsoft , MUKElcore та Fortinet за підтримку циклу подій.

Діяльність компанії Silvery не обмежується даними напрямками. Сладкуйте за новинами на сайті щодо наступних заходів.

Компанія Silvery – інноваційний партнер міжнародної конференції FoodMaster&PrivateLabel-2019

By | Без категорії | No Comments
Компанія Silvery взяла участь у 10-й Міжнародній практичній конференції FoodMaster&PrivateLabel-2019 для торгової сфери та рітейлу.
Конференція об’єднала на одному майданчику понад 350 топ-менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників із 6 країн. Компанія Silvery спільно з компаніями Microsoft та MUK виступила інноваційним партнером конференції.

детальніше…

Семінар Silvery у Дніпрі

By | Без категорії | No Comments
9 квітня 2019 року компанія Silvery провела семінар у Дніпрі для своїх клієнтів,  який був присвячений хмарним сервісам Microsoft та рішенням мережевої безпеки Fortinet.

Доповіді семінару включали: огляд хмарних сервісів Microsoft 365, резервування локальної інфраструктури на прикладі Microsoft Azure Backup та Site Recovery, інтеграцію додатків за допомогою Azure Logic Apps, захист та безпечний доступ до облікових записів в гібридних середовищах, моніторинг гібридної інфраструктури.

В рамках семінару були також розглянуті технології та рішення Fortinet Security Fabric, які забезпечують  комплексний мережевий захист інформаційних систем та хмарних сервісів.

детальніше…

Семінар Silvery у Одесі – Бізнес-виклики: рішення для підвищення надійності та захищеності ІТ-інфраструктури

By | Без категорії | No Comments

14 березня в Одесі компанія Silvery провела черговий семінар для клиєнтів, що був присвячений хмарним технологіям та захисту даних – «Бізнес-виклики: рішення для підвищення надійності та захищеності ІТ-інфраструктури»
Програма семінару складалась із докладів та практичних демонстрацій рішень Microsoft щодо ключових аспектів захисту інформації в Office 365, кроків для резервування локальної інфраструктури на прикладі Microsoft Azure Backup та Site Recovery, спрощення процедури інтеграції додатків за допомогою Azure Logic Apps, захисту та безпечному доступу облікових записів в гібридних середовищах та моніторингу гібридної інфраструктури.
В рамках семінару були також розглянуті технології та рішення Fortinet Security Fabric, котрі забезпечують мережевий захист інформаційних систем та хмарних рішень.

детальніше…