Компанія Silvery продовжує нарощувати компетенції у мережевих рішеннях Fortinet

Фахівець компанії Silvery отримав статус Fortinet NSE 7 Network Security Architect!

Головний актив і гордість нашої компанії – це висококваліфіковані фахівці, які підтверджують свою компетенцію на практиці.

З радістю вітаємо нашу колегу Анну Папірну з успішною технічною сертифікацією і здачею іспиту Fortinet у напрямку NSE 7 Network Security Architect.

Даний статус підтверджує знання і практичні навички із впровадження, діагностування та централізованого управління інфраструктурою безпеки, яка складається з різних пристроїв Fortigate, а також вміння із Troubleshooting (вирішення проблем та збоїв у роботі) Enterprise міжмережевих екранів Fortinet.

Наразі компанія Silvery володіє наступними компетенціями та продовжує нарощувати їх для переходу на статус Gold партнера Fortinet:

  •  NSE 1 , 2 та 3 (Молодші працівники з безпеки) – є компетенціями із продажу лінійки продуктів Fortinet, що включають фундаментальні знання  із розуміння ландшафту загроз, загальних концепцій мережевої безпеки для опису можливостей застосування ключових продуктів Fortinet.
  • NSE 4 (Професіонали із мережевої безпеки) – є технічною компетенцією, що включає навички із управління, моніторингу та експлуатації міжмережевих екранів FortiGate для підтримки корпоративних стратегій мережевої безпеки.
  • NSE 7  (Архітектори) – є технічною компетенцією, що включає навички із впровадження, діагностування, траблшутінгу та централізованого управління усією інфраструктурою безпеки, яка складається із різних пристроїв Fortinet.

Leave a Reply