Євген Гончаров, Enterprise Architect компанії Silvery, виступив спікером на Microsoft cloud workshop Azure Optimized Architecture for partners

Євген Гончаров, Enterprise Architect компанії Silvery, завдяки своєї компетенції да досвіду у хмарних технологіях Microsoft, був запрошений у якості спікера у Microsoft cloud workshop.Azure Optimized Architecture for partners. Workshop відбувся 30 березня у офісі Microsoft Ukraine та зібрав більше ніж 10 учасників з різних компаній.

Євген представив наступні теми:
1. Building a resilient IaaS architecture – Побудова катастрофостійких архітектур в Azure.
2. Azure Optimized Architecture – Оптимізація інфраструктури в Azure.


«Теми, що я представив на Workshop дужі актуальні з урахуванням прагнення замовників захистити та зберегти свої дані, не витрачуючи при цьому значні фінансові та інші ресурси. На першому тренінгу були показані можливості Azure у побудові відмово- та катастрофостійкої архітектури з мінімізацією капітальних та операційних витрат. У багатьох наших замовників вже розгорнуті сервіси в Microsoft Azure. Но як показує практика, дуже часто ця інфраструктура «зеркалює» сервери на землі и використовується не оптимально. Це призводить до підвищених витрат на інфраструктуру. Тому у другому тренінгу я показав методи оптимізації вартості володіння інфраструктурою без втрати продуктивності, такі як – Azure Scale Sets, Traffic Manager, перевід серверної інфраструктури в рішення PaaS (Azure SQL Database, Azure App Service и др.)» – розповів Євген Гончаров про участь у Workshop.

Високий рівень компанії Сілвері у цих темах також підтверджено партнерською компетенцією Microsoft – Silver Small and Midmarket Cloud Solutions.

 

Leave a Reply